2QR komplex a jeho účinky v prípravkoch Multi-Gyn

2qr - komplex používaný pri riešení bakteriálnych problémov

Veľa krát ste čítali alebo počuli o zložke 2QR komplex, ale nikdy ste nevedeli, čo vlastne znamená alebo aké má účinky? Veľmi radi Vám to v krátkosti objasníme.

Zložka 2QR (čítajte „tukjur“) alebo inak povedané polysacharidový komplex, je pridaná látka, ktorá sa používa pri riešení bakteriálnych problémov. Tieto polysacharidy majú jedinečnú schopnosť viazať adhezíny na bunkovej membráne patogénnych mikroorganizmov a tým bránia baktériám viazať sa na tkanivá. Preto narušujú ich schopnosť prichytenia a baktérie sa ani nemnožia. Keďže sa na tkanivá prichytí práve zložka polysacharid 2QR, spôsobí úplnú neutralizáciu širokého spektra patogénnych baktérií. Vďaka tomuto komplexu sa bude normalizovať prirodzená flóra pokožky, vagíny alebo aj ústnej dutiny. Tiež sa vytvorí základ pre mikrobiálnu rovnováhu a kontrolu vo Vašom tele.

Multi-Gyn ActiGel

12,90 

Prvá pomoc pri ženských intímnych problémoch – svrbenie, pálenie, výtok, začínajúci zápal.

Katalógové číslo: 8714207500257 Kategória: Značky: , ,
Viac info

Multi-Gyn FloraPlus

12,90 

Liečba a prevencia plesňových infekcií pošvy.

Katalógové číslo: 8714207452501 Kategória:
Viac info

Multi-Gyn FemiWash

7,30 

Umývanie a holenie intímnej oblasti.

Katalógové číslo: 8714207000467 Kategória:
Viac info

Multi-Gyn LiquiGel

7,90 

Zvlhčenie a regenerácia sliznice pošvy s ukľudňujúcim účinkom.

Katalógové číslo: 8714207420302 Kategória:
Viac info

Multi-Gyn IntiFresh

2,49 

Vlhčené utierky na intímnu hygienu.

Katalógové číslo: 8714207471205 Kategória:
Viac info

Multi-Gyn Vaginálna sprcha a Tablety

13,90 

Pošvová sprcha a šumivé tablety na prípravu vyplachovacieho roztoku (výplach pošvy).

Katalógové číslo: 8714207430820 Kategória:
Viac info

Multi-Gyn Tablets

7,30 

Šumivé tablety na prípravu vyplachovacieho roztoku (výplach pošvy).

Katalógové číslo: 8714207430103 Kategória:
Viac info

V ľudskom tele sa nachádzajú viac než 2 kg baktérií. Niektoré môžu spôsobiť vážne ochorenia, ale väčšina z nich sú práve tie „dobré“ baktérie, ktoré sú nevyhnutné pre náš život. Práve preto, 2QR komplex nemá žiaden vplyv na už spomínané „dobré“ a užitočné laktobacily, ale neutralizuje a bojuje len proti širokému spektru škodlivých mikróbov. Ak beriete nejaké iné lieky, vitamíny a pod., nemusíte sa báť, môže sa používať aj s inými liekmi. Nemá žiadne obmedzenia množstva ani početnosti použití. Polysacharidový komplex je 100 % bezpečná a prírodná zložka, na ktorú sa môžete spoľahnúť, navyše má aj vynikajúce hojivé účinky. Pri častom alebo zlom holení sa môže stať, že sa poraníte a práve vďaka tejto účinnej prírodnej látke, ktorá podporuje regeneráciu tkanív na Vašej pokožke, rany spôsobené holením nadobudnú prirodzený a rýchlejší proces hojenia. Už sa nemusíte báť o zdravie a bezpečie vášho tela pred škodlivými baktériami.

Ja som si svojím intímnym zdravím istá aj vďaka 2QR komplex (Multi-Gyn prípravkom), buďte aj vy a zabezpečte si zdravé a prirodzené fungovanie Vašich intímnych partií bez nepríjemných komplikácií spôsobenými baktériami, ktoré nám zabraňujú cítiť sa v pohode vo vlastnom tele.

Adhezín – štruktúry mikroorganizmov ktoré sa aktívne pripoja k pevným substrátom, napr. na tkanivách alebo na minerálnych substrátoch.