Diskomfort v intímnej oblasti je riadna otrava aj na jeseň

Multi-Gyn ActiGel určený na bakteriálnu vaginózu

Najteplejšie obdobie roka – leto, máme za sebou a krásnu jeseň tu. Aby sme si aj toto obdobie vedeli do sýtosti užiť a vychutnávať si tie krásne farby a príjemné teploty a nie sa trápiť doma s intímnymi problémami, povieme si čo to o tom, o čom sa nehovorí nahlas. Máme na mysli diskomfort v intímnej oblasti. Povieme si čo ho spôsobuje, ako sa tomu vyvarovať a aké sú možnosti riešenia tohto nášho večného problému. Ale pekne po poriadku…

Naša vagína má viacero funkcií – je to samozrejme orgán na vykonávanie potreby, orgán, ktorý nám spôsobuje príjemné pocity pri sexe ako aj kanál na odvod menštruačnej krvi. Dôležitú úlohu zohráva pri oplodnení, v tehotenstve a pri samotnom pôrode. Povrch pošvy je pokrytý sliznicou a bakteriálnou mikroflórou, ktoré spolu tvoria pošvový ekosystém. Pri jeho porušení dochádza k zápalom pošvy alebo k podráždeniam vonkajších genitálií, ktoré bývajú spôsobené bakteriálnymi, kvasinkovými, či vírusovými infekciami. Čiže ak pociťujete svrbenie, bolesť, pálenie pri močení alebo pri pohlavnom styku a máte hustý, biely, hrudkovitý výtok bez zápachu… s najväčšou pravdepodobnosťou ide o vaginálnu kvasinkovú infekciu. Hoci je táto infekcia bežná a ľahko sa lieči, môže byť veľmi nepríjemná. A hlavne veľmi rada sa vracia. Prevenciou tejto pliagy je potrebná vhodná intímna hygiena. Intímna hygiena však neznamená, že vezmem mydlo, sprchový gél alebo niečo podobné a umývam sa 3x denne. Najdôležitejšie je používanie prípravkov špeciálne na to určených. Obyčajné prípravky narúšajú prirodzené pH v pošve a narobia viac škody ako úžitku. Naše prípravky sú prírodné a udržiavajú vhodné pH v pošve.

Multi-Gyn ActiGel

12,90 

Prvá pomoc pri ženských intímnych problémoch – svrbenie, pálenie, výtok, začínajúci zápal.

Katalógové číslo: 8714207500257 Kategória: Značky: , ,
Viac info
Ak však máte výtok sivobiely a zapácha za rybami ide o bakteriálnu vaginózu. Áno, často sa to mýli. Ale ak sa lieči bakteriálna vaginóza tak, ako kvasinková infekcia, nepomôže to! Avšak liečba nemusí byť zložitá. Prvá pomoc pri ženských intímnych problémoch – svrbenie, pálenie, výtok, začínajúci zápal rieši náš top produkt Multi-Gyn Actigel. Bio-aktívny gél (s patentovaným 2QR systémom) poskytujúci účinné riešenie ženských problémov v intímnej oblasti. Pri všetkých hore zmienených problémoch určite navštívte svojho gynekológa. Avšak náš produkt vám prinesie okamžitú úľavu hneď doma a diskomfort v intímnej oblasti sa stratí. Má rýchly účinok a skutočne pôsobí už po prvom použití. Podráždenie pošvy okamžite znižuje a upokojuje. Rovnako zmierňuje nepríjemný zápach a výtok typický pre bakteriálnu vaginózu – je vhodný pri prevencii a liečbe tejto choroby. Ak sme si už nevhodnými prípravkami podráždili pošvovú mikroflóru, tento malý zázrak to dokáže napraviť. Je to preto, že optimalizuje pošvovú mikroflóru a stav slizníc. Ďalej je vhodný na prevenciu bakteriálnych a plesňových zápalov pošvy. Hlavne sa nemusíte báť vedľajších účinkov alebo že ním niečo pokazíte. Nepokazíte! Je vytvorený na prírodnej báze a je bezpečný. Actigel je dobrý pomocník aj pri hojení rán. Hlavne po pôrode a rôznych gynekologických operáciách, ako aj pri obyčajnom podráždení po holení. Veď aj to je riadne nepríjemne, že? A opäť pripomíname – je absolútne bezpečný aj počas tehotenstva.