Jeseň s FemiWash, zvládnite ju bez ťažkostí

Multi-Gyn FemiWash je prírodný produkt bez chemických prísad

Poznáte to. Jeseň, obdobie chrípok, nachladnutí a v neposlednom rade časté intímne problémy, na ktoré sme my ženy v tomto období náchylnejšie čoraz viac. Tieto problémy trápia mnoho žien nezávislé od veku. Často krát sa stretávam u žien s problémami v intímnej oblasti spôsobené rôznymi faktormi. Jednak sa jedná o časté zápaly, problémy s nepríjemným zápachom, alebo rany spôsobené častým holením.

Ja sama som si myslela, že na intímnu hygienu stačí bežný šampón z drogérie. No po konzultácií s mojim gynekológom som sa dozvedela, že spomínaná klasická kozmetika, určená na hygienu celého tela, nie je vhodná pre intímnu oblasť. Klasické šampóny a mydlá sú parfumované a vďaka tomu síce pekne vonia telo, ale dráždi nám sliznicu a narúša prirodzené prostredie pošvy. Komfort v intímnej oblasti je veľmi dôležitý pre našu pohodu po celý deň. Preto by som Vám chcela predstaviť penový prípravok, ktorý nesmie chýbať v kúpeľni žiadnej ženy Multi-Gyn FemiWash.

Tento prírodný penový zázrak obsahuje 2QR-komplex, ktorý čistí a osviežuje intímnu oblasť. Na rozdiel od bežných šampónov nám napomáha upravovať a udržiavať prirodzenú kyslosť pošvy (pH 5.0).

Multi-Gyn FemiWash

7,30 

Umývanie a holenie intímnej oblasti.

Katalógové číslo: 8714207000467 Kategória:
Viac info

Multi-Gyn kompletný balíček

Original price was: 57,40 €.Current price is: 49,90 €.

Kompletný rad produktov Multi-Gyn v cenovo výhodnom balení.

Katalógové číslo: mgkomplet-1 Kategória:
Viac info

Pýtate sa ako je to možné? Multi-Gyn FemiWash je 100 % prírodný produkt, ktorý je bez parfumov a neobsahuje žiadne chemické ani konzervačné látky. Je tiež vhodný pre detskú, citlivú pokožku ako aj pre ekzematikov. Ak poznáte to nekonečné štípanie alebo bolesti z rán po holení vo Vašej intímnej partii buďte bez obáv, FemiWash podporuje hojenie rán. Má aj protizápalový účinok. Tento malý pomocník obsahuje 100 ml tých najlepších prírodných látok, ktoré nám pomôžu stráviť jesenné obdobie bez akýchkoľvek ťažkostí.

Takže časté problémy v intímnej oblasti, ktoré trápia mnohé ženy sú už minulosťou. Multi-Gyn Vám ponúka penový prípravok FemiWash, ktorý Vám pomôže vyriešiť vaše intímne problémy. Slúži aj ako prevencia proti častým zápalom vonkajších intímnych partií.

A jeseň môže bez problémov pokračovať.