Prevencia a liečba intímneho diskomfortu

12,90 

Prvá pomoc pri ženských intímnych problémoch - svrbenie, pálenie, výtok, začínajúci zápal.

12,90 

Liečba a prevencia plesňových infekcií pošvy.

7,90 

Zvlhčenie a regenerácia sliznice pošvy s ukľudňujúcim účinkom.

7,30 

Umývanie a holenie intímnej oblasti.

13,90 

Pošvová sprcha a šumivé tablety na prípravu vyplachovacieho roztoku (výplach pošvy).

2,49 

Vlhčené utierky na intímnu hygienu.

7,30 

Šumivé tablety na prípravu vyplachovacieho roztoku (výplach pošvy).

Zvýhodnené balenia Multi-Gyn

Zľava!

Zvýhodnené balenia

Multi-Gyn kompletný balíček

Original price was: 57,40 €.Current price is: 49,90 €.

Kompletný rad produktov Multi-Gyn v cenovo výhodnom balení.

Zľava!
Original price was: 47,00 €.Current price is: 42,00 €.

Multi-Gyn ActiGel, Multi-Gyn FloraPlus, Multi-Gyn Combi Pack a Multi-Gyn FemiWash v cenovo výhodnom balení.

Vzhľadom k anatomickej stavbe ženských pohlavných orgánov, väčšej exponovanosti pošvy pri pohlavnom styku, v priebehu tehotenstva, pri pôrode a iných gynekologických zákrokoch, je náchylnosť ženy k zápalom pohlavných orgánov pomerne vysoká.

Zápaly pošvy a takzvaný vaginálny (pošvový) diskomfort, t.j. farebný, alebo zapáchajúci výtok, svrbenie a pálenie, patria medzi najčastejšie problémy žien v gynekologickej ambulancii. Mnohé štúdie poukazujú na skutočnosť, že viac ako 70 % všetkých žien trpí opakovanými problémami tohto druhu. Vo väčšine prípadov je potrebné tieto stavy riešiť pomocou liekov (antibiotík, antimykotík). Problémom však je tá skutočnosť, že tieto lieky pri častom používaní zničia okrem choroboplodných baktérií a plesní aj potrebné pošvové baktérie, (laktobacily), ktoré sú súčasťou normálneho zdravého pošvového prostredia.

Holandská firma BIOCLIN preto vyvinula špeciálny rad vysoko účinných bio-aktívnych prípravkov s názvom Multi-Gyn. Tieto prípravky predstavujú inovatívny a prírodný prístup k ženskej intímnej hygiene, k intímnej starostlivosti a k riešeniu vaginálneho diskomfortu. Multi-Gyn je komplexná skupina bio-aktívnych prípravkov určených na intímnu hygienu, starostlivosť, prevenciu a liečbu problémov v intímnej oblasti (pošva a vulva).

Vysoká účinnosť Multi-Gyn prípravkov je založená na patentovanom 2QR komplexe, ktorý neutralizuje pôsobenie škodlivých mikroorganizmov bezpečnou a prírodnou cestou.