Úvod

Termín „intímne problémy“ sa často používa na označenie pošvových problémov. Pošva je časťou ženského tela a problémy, ktoré sa jej týkajú sú aj dnes tabu a neľahko sa o nich diskutuje.
Práve kvôli tomu vedia ženy o pošve veľmi málo. Je to škoda, pretože zdravá pošva je pre život ženy veľmi dôležitá. Mnohé tzv. drobné problémy vyskytujúce sa v tejto oblasti, môžu mať obrovský vplyv na zdravie ženy vo všeobecnosti. Taktiež je „rizikovou oblasťou“, čo sa týka infekcií. Samozrejme, pošva má hlavnú úlohu v sexuálnom živote ženy.

V týchto článkoch vás budeme informovať o pošve a faktoroch, ktoré vplývajú na túto časť ženského tela. Poradíme vám správnu intímnu hygienu, preberieme ochorenia a otázky, ktoré sa najčastejšie
pýtate. Taktiež vám predstavíme produkty Multi-Gyn. Kľúčovým produktom je gél Multi-Gyn Actigel: bioaktívny gél, ktorý je vysoko účinný pri liečbe najčastejších intímnych problémov. Multi-Gyn tiež ponúka množstvo ďalších produktov na intímnu starostlivosť, ako napríklad ergonomickú sprchu Vaginal Douche a Tablety určené na výplach pošvy, gél LiquiGel určený na zvlhčenie pošvy, FemiWash pre najjemnejšie umývanie intímnej oblasti a prípravok Multi-Gyn FloraPlus na stabilizáciu pošvového prostredia (pošvovej mikroflóry) a prevenciu opakovaných plesňových infekcií pošvy.